Aktualności

Po raz pierwszy z Legią

W niedzielę Grinbud KS Gniezno rozegra trzeci mecz w tym sezonie. Tym razem podopieczni trenera Adama Heliasza mierzyć się będą na wyjeździe z Legią Futsal. Początek spotkania w stolicy został zaplanowany na godzinę 18:00.

„Legioniści” są beniaminkiem rozgrywek 1. Polskiej Ligi Futsalu. To zespół z bardzo ciekawym składem, w którym nie brakuje doświadczonych zawodników. Warszawski klub ma wielkie aspiracje. Legia chce grać o jak najwyższe laury i zapisywać się złotymi zgłoskami na kartach historii polskiego futsalu.

W tym sezonie nasz niedzielny rywal spisuje się bardzo dobrze. Warszawscy futsaliści wygrali dwa dotychczasowe spotkania. Oba grali na wyjeździe – z LZS Bojano (3:2) i AZS UG Gdańsk (6:2). Teraz przyszedł czas na to, by Legia zainaugurowała sezon przed własną publicznością.

Grinbud KS Gniezno ma za sobą natomiast porażkę na inaugurację z Widzewem Łódź (0:2) i remis w domowym pojedynku z LZS Bojano (2:2). W tym bilansie brakuje już więc tylko zwycięstwa.

Nasi zawodnicy na pewno podejdą do niedzielnego meczu mocno zmobilizowani. Gra z taką marką jak Legia to bez wątpienia dodatkowy prestiż. Wygrana cieszyłaby bardzo, bo warszawiacy nie są łatwym przeciwnikiem. Zrobimy co w naszej mocy.

Transmisja dostępna będzie TUTAJ.

Fot. SportoweGniezno.pl