Aktualności

Derby Wielkopolski już w sobotę! Dla kogo gnieźnieńsko-obornickie starcie?

Po przegranym meczu pucharowym z ekipą ze Świecia 4:5 nasza drużyna wraca do rozgrywek ligowych. W sobotę o 19:00 zagramy na domowym parkiecie z Futsalem Oborniki.

Derby Wielkopolski zawsze rządzą się swoimi prawami i zawsze dostarczają wielu emocji. Wierzymy, że także i tym razem ekipy z Gniezna i Obornik stworzą kapitalne widowisko, a wygra po prostu lepszy!

Dodatkowego smaczku tej konfrontacji dodaje to, że w zespole z Obornik nie brakuje byłych zawodników KS-u. Bohaterem ostatniego transferu z Gniezna do ekipy z Obornik został Dariusz Rychłowski.

Nie ma co ukrywać, że Grinbud KS bardzo mocno potrzebuje punktów. Celem naszej drużyny jest oczywiście utrzymanie. Sytuacja w tabeli jest skomplikowana, ale dopóki piłka jest w grze wszystko zdarzyć się może.

Na pewno optymizmem napawa to, że nasz zespół zremisował w poprzednim meczu ligowym z gdańszczanami, a ostatnio co prawda przegrał w Świeciu, ale wola walki tego mocno osłabionego zespołu była widoczna.

Mamy nadzieję, że także i w sobotę KS tanio skóry nie sprzeda. Początek meczu o 19:00, w hali przy ul. Sportowej 5. Transmisji tym razem nie będzie, ale zadbamy o to, by docierały od Was najważniejsze informacje.