Aktualności

Okręt jeszcze nie utonął. Walczymy dalej!

W końcu coś drgnęło w naszym zespole! W niedzielę Grinbud KS Gniezno postawił się mocnemu przeciwnikowi z Gdańska i wyszarpał remis.

AZS UG Gdańsk przystępował do tego pojedynku z pozycji lidera, co sprawiało, że był wręcz murowanym faworytem do zwycięstwa. Gnieźnianie jednak tanio skóry nie sprzedali.

Boli jednak przespany początek spotkania. Już w pierwszej minucie trafił Kewin Sidor, a w drugiej Maciej Urtnowski i było 0:2. W 17. minucie prowadzenie gości podwyższył Piotr Wardowski.

KS nie zamierzał jednak odpuszczać. Po trzech mocnych ciosach gola zdobył Kamil Kijak. Do przerwy było 1:3.

Druga połowa to czas odrabiania strat przez KS. W 29. minucie bramkę wywalczył Paweł Kaźmierczak. To sprawiło, że jeszcze każdy scenariusz był możliwy!

Na trzy minuty przed końcem wyrównał Kacper Woźny, który debiutował w barwach seniorskiego zespołu KS-u Gniezno. Można zatem uznać, że premierowy występ był dla niego jak najbardziej udany.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3. Ten remis jest z pewnością bardzo cenny dla KS-u. Teraz gnieźnianie skupiają się na przygotowaniach do pojedynku z Futsalem Szczecin, z którym w pierwszej rundzie wygraliśmy. Trzeba to powtórzyć!