Aktualności

Zgierz zdobyty!

Mimo osłabień Grinbud KS Gniezno pokazał pazur i wygrał w Zgierzu 3:2. Po tym triumfie rozmawialiśmy z trenerem ekipy z pierwszej stolicy Polski Adamem Heliaszem.

Jak można podsumować to spotkanie w Zgierzu?

Na pewno był to mecz walki. Chłopacy fajnie się zaprezentowali w tym spotkaniu. Na pewno mieliśmy słabsze pięć minut w drugiej połowie, ale później już narzuciliśmy swój rytm gry i udało się zdobyć kolejne bramki. Później dowieźliśmy zwycięstwo do końca.

Czyli generalnie są powody do zadowolenia.

Z wyniku na pewno jesteśmy zadowoleni. Co do stylu gry, to na pewno jest jeszcze dużo do poprawy, zwłaszcza kwestia obrony. Najważniejsze jednak, że trzy punkty wracają do Gniezna.

Domyślam się, że trochę brakowało Wam tych zawodników, których zatrzymały obowiązki służbowe.

No tak, bo tak naprawdę cały mecz graliśmy w siedmiu zawodników plus bramkarz. Ta siódemka miała co robić. Na pewno zostawili na parkiecie dużo zdrowia. Nieobecności Gresia czy Szymka na pewno trochę pokrzyżowały nam plany.