Yasumi ponownie będzie wspierać KS Gniezno

YASUMI Instytut Zdrowia i Urody już w sezonie 2018/19 wspierał nasz zespół dwukrotnie jako sponsor meczu, tym razem związał się mocniej i będzie z naszym klubem w tym i następnym sezonie. .

Yasumi to sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

YASUMI
ul. Wolności 5
62-200 Gniezno
gniezno.yasumi.pl
609 28 28 38