Z beniaminkiem przy pustych trybunach

W niedzielę czeka nas kolejny ligowy pojedynek. Tym razem zagramy przy Sportowej 5 z Futsalem Szczecin. Ten mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

Niestety, o pierwsze punkty ligowe w tym sezonie przyjdzie nam walczyć przy pustych trybunach. To efekt decyzji rządu, który postanowił zamknąć dla kibiców hale i stadiony w całej Polsce. Na pewno nie jest to dla nas dobra informacja, bo bardzo lubimy, kiedy są z nami fani i napędzają nas swoim dopingiem.

Musimy sobie jednak poradzić w tej nowej sytuacji. Cel na niedzielne spotkanie jest oczywiście wyłącznie jeden – wygrać. Najwyższa pora, by przełamać niekorzystną serię bez zwycięstwa i odbić się od dna ligowej tabeli. Dotychczasowe wyniki są dla nas ogromnym rozczarowaniem, ale wyciągamy z tego wnioski, by było tylko lepiej.

Nasz niedzielny przeciwnik ma na swoim koncie jedno zwycięstwo i trzy porażki. Beniaminek ze Szczecina też nie zaliczył zatem dobrego wejścia w sezon i pewnie zrobi wszystko, by z Gniezna wywieźć komplet punktów. Szykuje się ciekawe widowisko.

Początek meczu o 17:00. Prowadzona będzie transmisja „na żywo”. Szczegóły przekażemy na Facebooku.