Zwycięstwo Futbalo w Gnieźnie

Nie tak miał wyglądać mecz 7. kolejki 1. Polskiej Ligi Futsalu. Grinbud KS Gniezno przegrał na „starej hali” przy Sportowej 5 z Futbalo Białystok 0:4…

Białostocczanie przyjechali do Gniezna po pokonaniu beniaminka z Warszawy. Byli faworytem. Gnieźnianie jednak mocno im się stawiali i już w pierwszych minutach spotkania mogli prowadzić. Niestety, KS znów nie wykorzystywał stwarzanych sytuacji. Rywale w dogodnych sytuacjach byli natomiast bezlitośni.

W 15. minucie wynik spotkania otworzył Jakub Budźko. Chwilę później trafił Hubert Stachurski. Kolejnego gola w 35. minucie zdobył Jakub Konon, a minutę przed końcem wynik meczu na 0:4 ustalił Jakub Małyszko.

Kolejny mecz KS rozegra już w tę sobotę w Pile. Liczymy na drugie zwycięstwo w tym sezonie.